• Pts – Cts:08:00 – 18:00
 • +90 212 438 42 06
 • info@taksimdanismanlik.com
 • Hakkımızda

  Hakkımızda

  HAKKIMIZDA

  Sürdürülebilir Çevre Danışmanlık Hizmetleri kapsamında Çevre Yönetim faaliyetleri konusunda gerek özel sektör gerekse kurumsal açıdan yeterli bilgi birikimi ve tecrübeye sahip kadromuz ile birlikte 2001 yılında hizmete başlamış bulunmaktayız.

  Son yıllarda teknoloji ve sanayinin hızla gelişmesi, çevre sorunlarının da artmasına sebep olmuştur. Dünya nüfusunun hızla artması beraberinde sanayinin ve kentleşmenin artmasına neden olmaktadır. İnsanların, sanayinin ve kentlerin ihtiyacı olan hammadde doğadan karşılanmaktadır. Bu hammadde ihtiyacının giderilmesi aşamasında doğa hızla tahrip edilerek çevreye zarar verilmektedir. Bu aşamada doğal kaynaklar plansız ve yanlış bir şekilde tüketilmektedir.

  Artan nüfus karşısında düzenlemelerin ve planlamaların erken hayata geçirilerek çevre kirliliğinin en aza indirilmesi amaçlanmalıdır. Bu amaç için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından çıkarılan mevzuatlar sürekli geliştirilerek ülkemizin daha bilinçli ve çevreye duyarlı üretim yapması hedeflenmektedir.

  Taksim Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak biz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz, dürüstlüğü ilke edinmiş deneyimli kadromuz, kaliteden ödün vermeyen iş anlayışımız, doğru terminler vererek hızlı ve eksiksiz çalışmayı alışkanlık haline getirmiş hizmet yapımız ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

  Vizyonumuz

  Sürdürebilir ve daha yaşanılabilir bir çevre için gerek yerel gerekse küresel çapta oluşturulan yasal mevzuat ve yaklaşımlar için gerekli olan tüm bilgi ve belgeleri tek bir çatı altında temin ederek paydaşlarının yükünü hafifletmek ve sektöründe lider firmalara arasında yer almaktır.

  Misyonumuz

  Globalleşen dünyada baş gösteren Çevre Sorunlarına çözüm bulmak ve sürdürülebilir çevre anlayışına hizmet etmek amacıyla sadece işverenler değil, çalışanlar ve sosyal çevre tarafından istenilen ve tercih edilen hizmetleri sunmak

  Call Now Button